Этнэ таны

"Созвездие-Йолдызлык" фестиваленең гала концертында чыгыш ясаучылар

"Созвездие-Йолдызлык" фестиваленең гала концертында чыгыш ясарга тиеш булган йолдызлар исемнәре дә билгеле булды. Алар арасында дипломантлар һәм лауреатлар да бар. Шунысын әйтергә кирәк, март ахырында Теләчедә узасы зона ярышында чыгыш ясарга тиешле йолдызлар да бары гала концерттан соң гына билгеле булачак. Номинация « Вокал-соло» 1-я младшая группа 5-7 лет №...

"Созвездие-Йолдызлык" фестиваленең гала концертында чыгыш ясарга тиеш булган йолдызлар исемнәре дә билгеле булды. Алар арасында дипломантлар һәм лауреатлар да бар.

Шунысын әйтергә кирәк, март ахырында Теләчедә узасы зона ярышында чыгыш ясарга тиешле йолдызлар да бары гала концерттан соң гына билгеле булачак.

Номинация « Вокал-соло» 1-я младшая группа 5-7 лет

Ф.И.О.

Мәктәп

Җитәкчеләренең

Ф.И.О.

1

Гарипова Ралия

Күнгәр мәктәбе

Галиева С.М.

2

Мухамедзянова Исламия

Сәнгать мәктәбе

Зайнуллина Альбина

3

Хуснутдинова Лилия

Күәм мәктәбе

Бурганова Р.Н.

Номинация « Вокал-соло» 2-я младшая группа 8-11 лет

Ф.И.О.

Мәктәп

Җитәкче

1

Гараева Диана

Кызыл утар авыл клубы

Хайруллина Рэзинэ

2

Хашимова Рузилэ

Сәнгать мәктәбе

Зайнуллина А.

3

Сиразиев Диаз

Олы мәнгәр мәктәбе

Сиразиева Г.А.

4

Хусаинова Илуза,

Бактачы

5

Хайруллина Зилэ

Коморгужа

6

Мухаметшина Лэйлэ

Коморгужа

Номинация « Вокал-соло» средняя группа( девочки) 12-15 лет

Ф.И.О.

Мәктәп

Җитәкче

1

Хакимуллина Голия

Бәрәзә СДК

Хакимова Л.

2

Галиева Ралина

Өжем мәктәбе

Гайнуллина А.

3

Тимербаева Сиринэ

Коморгужа мәктәбе

Шарафиева Г.

4

Исмайлова Эльнара

Коморгужа мәктәбе

Шарафиева Г.

5

Хадиева Эльвина

Югары Көек

Номинация « Вокал-соло» средняя группа( юноши) 12-15 лет

Ф.И.О.

Мәктәп

Җитәкчеләренең

Ф.И.О.

1

Шарафиев Радик

Сәнгать мәктәбе

Зайнуллина А.

2

Сафаров Фаиль

Сәнгать мәктәбе

Зайнуллина А.

Номинация « Вокал-соло» Старшая группа 16-21 лет

Ф.И.О.

Мәктәп

Җитәкчеләренең

Ф.И.О.

1

Фазылзянова Голчэчэк

Бәрәзә СДК

Хакимова Л.

2

Шакирова Энже

Түбән Көек мәктәбе

Шакирова Ф.

4

Гайфуллина Энже

Техникум

6

Гибадуллин Алмаз

Күнгәр

Сибагатуллин И.

7

Шигапов Марс

Күнгәр

Сибагатуллин И.

8

Сафаргалиева Лилия

Иске Мәнгәр

Заппарова В.

9

Ахмадуллина Айсылу

Сәнгать мәктәбе

Галимуллин Р.

10

Ахметзянова Алсу

Мәржэн СК

Гарипова Д.

11

Шарафиева Ралия

Иске Жогып

12

13.

Насыйбуллин Тахир

Шарафиев Айрат

Яна Этнэ

Бәрәскә

Гилязова А.

Номинация « Хореография» младшая группа 5-11 лет

Ф.И.О.

Мәктәп

1

РИТМ

Күнгэр

2

Смешарики

Сәнгать мәктәбе

3

Сэйлэн

Кышлау СДК

4

Сэйлэн

Бәрәскә мәктәбе

Номинация « Хореография» средняя группа 12-16 лет

1

Звездочки

Сәнгать мәктәбе

Зиннатуллина М.

Реклама

2

Яшьлек

Яна Этнэ

Гилязова А.

3

Звездочки

Сэнгать мэктэбе

Зиннатуллина М.

Номинация « Вокальные ансамбли» средняя группа 12-16 лет

Ф.И.О.

Мәктәп

Җитәкчеләренең

Ф.И.О.

1

Ансамбль

Сәнгать мәктәбе

Зайнуллина А.

Номинация « Конферанс» мл.гр. 5-11 лет

Ф.И.О.

Мәктәп

Җитәкчеләренең

Ф.И.О.

1

Хидиятуллин Айзат Хидиятуллина Айзиля

Сәнгать мәктәбе

Хидиятуллина Лилия Зуфаровна

2

Сабирзянов Фанил

Бәрәскә мәктәбе

Сафина Резеда,

Хисматуллина Золфия

3

Шигапова Гөлгенә,

Күнгәр

Фатихова Ф.Х.

4

Мухаметзянова Айсина

Яна Этнэ

Шэрэфиева С.

5

6

Закирова Зилэ

Сафин Рэсим

Кышлау СДК

Шакирова З.

7

Гараева Чулпан

Низамов Инзил

Кышлау СДК

Шакирова З.

8

Гайнутдинов Ислам

Якупова Динэ

Сәнгать мәктәбе

Хакимова А.

Сафиуллина Ф.

9

Хакимова Мэдинэ

Сәнгать мәктәбе

Хакимова А.

10

Галяветдинов Амир

Фахрутдинова Г.

11

Нигматзянов Ильдар

Ары

Кадимова Р.

Номинация « Конферанс» ср.гр. 11-16 лет

Ф.И.О.

Мәктәп

Җитәкчеләренең

Ф.И.О.

1

Сафарова Зиля

Күнгәр мәктәбе

Валиева Ж.Х.

2

Аюпов Рафиль

Аскарова Фэридэ

Күшәр СДК

Галиева Л.

3

Вахитова Зифа

Мокшы

Хазиева Г.

4

Бадиков Алмаз

Бадиков Инсаф

Сәнгать мәктәбе

Хакимова А.Р.

Сафиуллина Ф.Р.

5

Байрамов Булат

Сәнгать мәктәбе

Хакимова А.Р.

Сафиуллина Ф.

6

Шайхутдинова Алия

Мәржән СК

7

Шафикова Лэйсэн

Гиниятуллина З.

8

Садриева Эндже

Хисматуллина Зухра

Күәм мәктәбе

Садриев Р.

Номинация « Конферанс» ст.гр. 17-21 лет

Ф.И.О.

Мәктәп

Җитәкчеләренең

Ф.И.О.

1

Ибрагимова Алина

Бәрәзә СДК

Хакимова Л.

2

Кадимова Надия

Сахибуллин Ришат

Түбән Көек мәктәбе

Кадимова С.

3

Абдуллина Камилэ

Олы Мәнгәр СДК

Шакирова Г.

4

Исмаилова Эльнара

Гатауллин Фэнис

Комыргужа

5

Шакиров Айрат

Кышлау

Нравится
Поделиться:
Реклама
Комментарии (0)
Осталось символов: