Әтнә таңы

Әтнәдә "Созвездие-Йолдызлык" фестиваленең гала концертка узучылар исемлеге

Номинация « Вокал-соло» 1-я младшая группа 5-7 лет № Ф.И.О. Мәктәп Җитәкчеләренең Ф.И.О. Әсәрнеңисеме 1 Закирова Райлэ Кышлау Шакирова З. Эбием-эбекэем 2 Мухамедзянова Исламия Сэнгать мэктэбе Зайнуллина А. Эниемэ 3 Тимергалиева Азалия Сэнгать мэктэбе Галимуллин Р. Энием 4 Мифтахова Азалия Сэнгать мэктэбе Галимуллин Р. Эбиемэ 5 Галиева Самира Этнэ Галиева...

Номинация « Вокал-соло» 1-я младшая группа 5-7 лет

Ф.И.О.

Мәктәп

Җитәкчеләренең

Ф.И.О.

Әсәрнеңисеме

1

Закирова Райлэ

Кышлау

Шакирова З.

Эбием-эбекэем

2

Мухамедзянова Исламия

Сэнгать мэктэбе

Зайнуллина А.

Эниемэ

3

Тимергалиева Азалия

Сэнгать мэктэбе

Галимуллин Р.

Энием

4

Мифтахова Азалия

Сэнгать мэктэбе

Галимуллин Р.

Эбиемэ

5

Галиева Самира

Этнэ

Галиева Р.

Хэерле кон

Номинация « Вокал-соло» 2-я младшая группа 8-11 лет

Ф.И.О.

Мәктәп

Җитәкче

Әсәрнеңисеме

1

Хуснутдинов Ильназ

Кунгэр

Галиева С.

1.Матур булсын

2. Бескозырка белая

2

Гарипова Ралия

Кунгэр

Галиева С.

1.Чэй эчэбез бергэлэп

3

Гараева Диана

К.Утар

Каюмова Г.

Бергэ жырлашыйк эле

4

Ахметзянов Салават

Бэрэзэ

Хуснутдинова С.

5

Камалиева Дилэ

Сэнгать мэктэбе

Зайнуллина А.

Булэккэ жыр

6

Хамидуллина Аделя

Сэнгать мэктэбе

Зайнуллина А.

Чайка

7

Хайруллина Зухра

Сэнгать мэктэбе

Зайнуллина А.

Монлану

8

Хашимова Рузилэ

Сэнгать мэктэбе

Зайнуллина А.

Расскажите

9

Сабирзянова Лилия

Сэнгать мэктэбе

Зайнуллина А.

Балалар колуе

10

Шигапова Айзилэ

Сэнгать мэктэбе

Галимуллин Р.

Гузэл жирем

Номинация « Вокал-соло» средняя группа( девочки) 12-15 лет

Ф.И.О.

Мәктәп

Җитәкче

Әсәрнеңисеме

3

Хадиева Эльвина

Тубэн Коек

Муллагалиева З.

1.Мин яратам сине Татарстан

2.Сугыш балалары

4

Хуснутдинова Голия

Югары Сэрдэ

Зайнуллина А.

Рэхмэт Энием

9

Галиева Ралина

Сэнгать мэктэбе

Зайнуллина А.

Гузэл жирем

Номинация « Вокал-соло» Старшая группа 16-21 лет

Ф.И.О.

Мәктәп

Җитәкчеләренең

Ф.И.О.

Әсәрнеңисеме

4

Файзрахманов Радис

Ислетарь

Кадимова Р.

Сэлам эйтегезче кошкайларым

6

Шакирова Энже

Тубэн Коек

Гиниятов И.

1.Синий платочек.

2. Whatif (Что если)

7

Саляхутдинова Дилэ

Сэнгать мэктэбе

Галимуллин Р.

Энием

8

Хуснутдинова Назгол

Ташчишма

Хуснутдинова Р.

Ачы тау

9

Гибадуллин Алмаз

Кунгер

Гибадуллина Г.

Ядкарь

10

Сафаргалиева Лилия

Иске Мэнгэр

Заппарова В.

Кошларым

11

Гарипова Айсылу

Кунгер

Шакирова А.

Кайту

Киек казлар

12

Нигматуллина Ильгина

Этнэ

Нигматуллина Г.

Номинация « Хореография» младшая группа 5-11 лет

Ф.И.О.

Мәктәп

Җитәкчеләренең

Ф.И.О.

Әсәрнең исеме

1

Сэйлэн

Кышлау

Шакирова З.

1.Гусеница

2.Дуслык

2

Детство

Бэрэскэ

Давлетшина Н.В.,

Реклама

Ибрагимова А.

Наш веселый огород

Номинация « Хореография» средняя группа 12-15 лет

Ф.И.О.

Мәктәп

Җитәкчеләренең

Ф.И.О.

Әсәрнеңисеме

1

Веселые ребята

Бэрэскэмэктэбе

Хакимова А.Р.

Гиззатуллина Р.Г.

Утренняя гимнастика

2

Умырзая

Кышлау

Шакирова З.

Катюша

Номинация « Вокальные ансамбли» младшая группа 12-16 лет

Ф.И.О.

Мәктәп

Җитәкчеләренең

Ф.И.О.

Әсәрнеңисеме

1

Трио

Сэнгать мэктэбе

Зайнуллина А.

Неваляшки

Номинация « Вокальные ансамбли» средняя группа 12-16 лет

Ф.И.О.

Мәктәп

Җитәкчеләренең

Ф.И.О.

Әсәрнеңисеме

1

Хыял

Сэнгать мэктэбе

Зайнуллина А.

Музыка

Номинация « Вокальные ансамбли» средняя группа 12-16 лет

Ф.И.О.

Мәктәп

Җитәкчеләренең

Ф.И.О.

Әсәрнеңисеме

1

Дуэт ( Бузунов Рэмис, Насибуллин Тахир)

Яна Этнэ

Гилязова А., Шакирова Р.

Хэркемнен уз язмышы

Номинация « Конферанс» мл.гр. 5-11 лет

Ф.И.О.

Җитәкчеләренең

Ф.И.О.

1

Хидиятуллин Айзат Хидиятуллина Айзиля

Сәнгать мәктәбе

Хидиятуллина Лилия Зуфаровна

2

КасимовСолтан

Бэрэскэ клубы

КорбановаЗолфия

3

СибагатуллинаИльзия

Кунгэр

Галиева С.

4

Мухаметзянова Айсинэ,

Мухаметзянова Рэзилэ

Яна Этнэ

Гилязова А., Шакирова Р.

5

Г6абдрахманова Исламия,

Кышлау

Шакирова З.

6

Раупова Зохрэ,

Мухамедзянов Ислам

Этнэ

Мухаметзянова З.

7

Закирова Зилэ,

Закирова Райлэ

Кышлау

Шакирова З.

Номинация « Конферанс» ср.гр. 11-16 лет

Ф.И.О.

Мәктәп

Җитәкчеләренең

Ф.И.О.

1

ШафиковаЛейсан

Яна Шашы

Гиниятуллина З.

2

НигматзяновИлдар

Ислетарь

Кадимова Р.

3

Каюмова Айгол

Чембулат

Каюмова М.

Иң мөһим һәм кызыклы язмаларны Татмедиа Telegram-каналында укыгыз


Нравится
Поделиться:
Реклама
Комментарии (0)
Осталось символов: