Әтнә таңы

Әтнәдә узган конференция җиңүчеләре

Ш.Мәрҗани исемендәге республика фәнни-гамәли конференциясенең "Милләт өчен бәһа җитмәс кыйбат хәзрәт" секциясендә районыбыз җиңүчеләре II урын - Гыйззәтуллина Лилия Айрат кызы, Ш.Мәрҗани исемендәге Комыргуҗа урта мәктәбенең 7 сыйныф укучысы, фәнни җитәкчеләре - Сәфәров Рубис Идрис улы, Сәфәрова Рузия Ильяс кызы. III урын - Ганиева Гөлия Ленар кызы, Күәм урта мәктәбенең...

Ш.Мәрҗани исемендәге республика фәнни-гамәли конференциясенең

"Милләт өчен бәһа җитмәс кыйбат хәзрәт" секциясендә районыбыз җиңүчеләре

II урын - Гыйззәтуллина Лилия Айрат кызы, Ш.Мәрҗани исемендәге Комыргуҗа урта мәктәбенең 7 сыйныф укучысы, фәнни җитәкчеләре - Сәфәров Рубис Идрис улы, Сәфәрова Рузия Ильяс кызы.

III урын - Ганиева Гөлия Ленар кызы, Күәм урта мәктәбенең 10 сыйныф укучысы, фәнни җитәкчесе - Сөнгатова Гөлнара Зөлкарь кызы.

III урын - Хафизова Рәсилә Динарт кызы, Күшәр төп мәктәбенең 8 сыйныф укучысы, фәнни җитәкчесе - Сәмигуллина Салиха Шамил кызы.

III урын - Габдрахманова Алия Якуб кызы, Г.Тукай исемендәге авыл хуҗалыгы техникумының 032 группа студенты, фәнни җитәкчесе - Фәхретдинова Лилия Харис кызы.

Ш.Мәрҗани исемендәге республика фәнни-гамәли конференциясенең

"Тукай иҗатында тәрбия мәсьәләләре чагылышы" секциясендә районыбыз җиңүчеләре

I урын - Сәфәргалиева Зәринә Ринат кызы, Олы Әтнә урта мәктәбенең 7 сыйныф укучысы, фәнни җитәкчесе - Сабирҗанова Светлана Илдус кызы.

Ш.Мәрҗани исемендәге республика фәнни-гамәли конференциясенең

"Төбәгебезнең танылган шәхесләре" секциясендә районыбыз җиңүчеләре

I урын - Бадиков Инсаф Хәмит улы, Олы Әтнә урта мәктәбенең 6 сыйныф укучысы, фәнни җитәкчесе - Сәмигуллина Лилә Әдһәм кызы.

II урын - Сәфәргалиев Айрат Фәргать улы, Олы Мәңгәр урта мәктәбенең 9 сыйныф укучысы, фәнни җитәкчесе - Фазлиева Рәмзия Габделбәр кызы.

Ш.Мәрҗани исемендәге республика фәнни-гамәли конференциясенең

"Тарихи һәйкәлләр язмышы" секциясендә районыбыз җиңүчеләре

I урын - Галиәхмәтова Дилә Дамир кызы, Түбән Көек урта мәктәбенең 9 сыйныф укучысы, фәнни җитәкчесе - Хәбибуллин Рамил Шамил улы.

II урын - Шәрәфиев Радик Рашат улы, Бәрәскә урта мәктәбенең 10 сыйныф укучысы, фәнни җитәкчесе - Закиров Фәрит Хәлил улы.

III урын - Шафикова Ләйсән Рифат кызы, Яңа Шашы урта мәктәбенең 10 сыйныф укучысы, фәнни җитәкчесе - Корбанова Гөлнара Фәргать кызы.

Ш.Мәрҗани исемендәге республика фәнни-гамәли конференциясенең

"Дөньякүләм танылган шәхесләребез" секциясендә районыбыз җиңүчеләре

II урын - Ситтигуллина Әдилә Рафил кызы, Иске Өҗем төп мәктәбенең 9 сыйныф укучысы, фәнни җитәкчесе - Хафизова Миләүшә Рәфкать кызы.

Иң мөһим һәм кызыклы язмаларны Татмедиа Telegram-каналында укыгыз


Нравится
Поделиться:
Реклама
Комментарии (0)
Осталось символов: