Әтнә таңы

Әтнәнең "Созвездие-Йолдызлык-2016" фестиваленең финалга узучылар исемлеге

Номинация « Вокал-соло» 1-я младшая группа 5-7 лет № Ф.И.О. Мәктәп Җитәкчеләренең Ф.И.О. 1 Закирова Раилэ Кышлау Абдуллина Р., Шафигуллина М. 2 Хидиятуллина Айзилэ Этнэ Хидиятуллина Лилия 3 Зайнуллина Динэ Этнэ Зайнуллина Альбина 4 Галиева Самира Этнэ Зайнуллина Альбина 5 Мифтахова Азалия Этнэ Галимуллин Руслан 6 Тимергалиева Азалия Этнэ Галимуллин...

Номинация « Вокал-соло» 1-я младшая группа 5-7 лет

Ф.И.О.

Мәктәп

Җитәкчеләренең

Ф.И.О.

1

Закирова Раилэ

Кышлау

Абдуллина Р.,

Шафигуллина М.

2

Хидиятуллина Айзилэ

Этнэ

Хидиятуллина Лилия

3

Зайнуллина Динэ

Этнэ

Зайнуллина Альбина

4

Галиева Самира

Этнэ

Зайнуллина Альбина

5

Мифтахова Азалия

Этнэ

Галимуллин Руслан

6

Тимергалиева Азалия

Этнэ

Галимуллин Руслан

7

Шэрэфиев Раяз

Этнэ

Галиева Рэзинэ

Номинация « Вокал-соло» 2-я младшая группа 8-11 лет

Ф.И.О.

Мәктәп

Җитәкче

1

Гарипова Ралия

Кунгэр

Галиева Суфия

2

Ахметзянов Салават

Бэрэзэ

Хуснутдинова Суфия

3

Хашимова Рузилэ

Этнэ

Зайнуллина Альбина

4

Мухамедзянова Исламия

Этнэ

Зайнуллина Альбина

5

Хайруллина Зухра

Этнэ

Зайнуллина Альбина

6

Шигапова Айзилэ

Этнэ

Галимуллин Руслан

7

Хайруллина Иркэ

Сэрдэ

Хайруллина Раилэ

8

Зайнуллина Камилэ

Этнэ

Фазлиева Ландыш

9

Гафиева Камилэ

Этнэ

Фазлиева Ландыш

10

Сибгатуллина Азалия

Мэржэн

Гарипова Дания

Номинация « Вокал-соло» средняя группа( девочки) 12-15 лет

Ф.И.О.

Мәктәп

Җитәкче

1

Реклама

Галимзянова Алсу

Этнэ

Зайнуллина Альбина

2

Хамидуллина Аделя

Этнэ

Зайнуллина Альбина

3

Камалиева Дилэ

Этнэ

Зайнуллина Альбина

4

Гафиева Голфия

Этнэ

Фазлиева Ландыш

5

Галиева Ралинэ

Этнэ

Фазлиева Ландыш

Номинация « Вокал-соло» Старшая группа 16-21 лет

Ф.И.О.

Мәктәп

Җитәкчеләренең

Ф.И.О.

1

Файзрахманов Рэдис

Ислетарь

Кадимова Раилэ

2

Хисамиева Лэйсэн

Ислетарь

Кадимова Райлэ

3

Шарафиев Радик

Этнэ

Зайнуллина Альбина

4

Абдуллина Энже

Дусым

Раупова Голшат

Номинация « Хореография» младшая группа 5-11 лет

Ф.И.О.

Мәктәп

Җитәкчеләренең

Ф.И.О.

1

Умырзая

Кышлау

Шакирова Золфия

Номинация « Хореография» средняя группа 12-16 лет

Ф.И.О.

Мәктәп

Җитәкчеләренең

Ф.И.О.

1

Балкыш

Бэрэскэ

Фазулзянова Айгол

2

Яшьлек

Яна Этнэ

Гилязова Алсу, Бузунов Тэбрис

3

Ал чэчэк

Этнэ

Абдуллина Алия, Фазлыева Милэушэ

Номинация « Вокальные ансамбли» младшая группа 5-15 лет

Ф.И.О.

Мәктәп

Җитәкчеләренең

Ф.И.О.

1

Дуэт

Этнэ

Фазлиева Ландыш

Номинация « Конферанс» мл.гр. 5-11 лет

Ф.И.О.

Мәктәп

Җитәкчеләренең

Ф.И.О.

1

Гарифуллина Адилэ,

Залялутдинов Ильназ

Яна Этнэ

Бузунов Тэбрис

2

Закирова Раилэ, Габдрахманова Исламия

Кышлау

Абдуллина Р.,

Шафигуллина М.

3

Хидиятуллин Айзат,

Хидиятуллина Айзилэ

Этнэ

Хидиятуллина Лилия

4

Мохэммэтжанова Айзилэ

Хэйретдинов Вильдан

Этнэ

Хадиева Голназ

Номинация « Конферанс» ст.гр. 17-21 лет

Ф.И.О.

Мәктәп

Җитәкчеләренең

Ф.И.О.

1

Гатауллин Тэбрис, Исмаилова Эльнара

Коморгужа

Мухаметшина Рэфинэ

2

Шафикова Лэйсэн

Яна Шашы

Гиниятуллина Золфия

Иң мөһим һәм кызыклы язмаларны Татмедиа Telegram-каналында укыгыз


Нравится
Поделиться:
Реклама
Комментарии (0)
Осталось символов: